Bazény a přírodní koupaliště

Vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem a masážními vlnami čeká na všechny milovníky vodní relaxace přímo v hotelu Olympia. Bazén se nachází v prostorech balneocentra a je klientům k dispozici denně od 7 do 21 hodin.

Zaplavat si můžete také v bazénu městském, nacházejícím se poblíž centra. Součástí městského bazénu je bazén plavecký a dětské brouzdaliště, vířivka a ohřívárna. Městský bazén má otevřeno každý den v týdnu. Pondělí, úterý a čtvrtek od 13 do 20 hodin, ostatní dny již od 9 hodin. Další možností je návštěva Aquafora v nedalekých Františkových Lázních.

Pokud však chcete v Mariánských Lázních vyrazit v létě k vodě, příjemně se osvěžit a nachytat trochu bronzu, přijďte navštívit přírodní koupaliště Lido, nacházející se pouhé 2 km od lázeňského centra. Mariánskolázeňské koupaliště Lido nabízí kromě travnatých a písčitých pláží také půjčovnu loděk nebo šlapadel a spoustu sportovních příležitostí. Během odpoledne si zde můžete zahrát plážový volejbal, badminton, stolní tenis, nohejbal anebo basket. Čistota a kvalita vody přírodního koupaliště je pravidelně kontrolována hygienickou stanicí. V okolí Mariánských Lázní však můžete navštívit také přehradu Jesenice, přírodní koupaliště Michal nebo rybník Betlém.

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line