GIFT.jpg

Dárkový poukaz

Poukaz v určité hodnotě vyberete velmi jednoduše v rezervačním formuláři v záložce VOUCHERY

Pokud si přejete zakoupit variantu na předem specifikované služby, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese: sales@olympiahotel.eu.

Platnost standardního dárkového poukazu je jeden rok od data vydání

Wellness_2.jpg

Podmínky uplatnění dárkového poukazu
  • Dárkový poukaz opravňuje jeho držitele – obdarovaného, který dárkový poukaz obdrží k uplatnění hodnoty poukazu na jakoukoliv službu z nabídky hotelu Spa & Welness Hotelu Olympia a to dle vlastního výběru (ubytování nebo pobytový balíček, služby v hotel v průběhu pobytu) v termínu, který si sám vybere.
  • V případě, že vybraný pobyt bude za vyšší cenu, než je hodnota poukazu, obdarovaný rozdíl doplatí přímo u poskytovatele.
  • Dárkový poukaz lze uplatnit na pobyt do 1 roku od vystavení. Po uplynutí data platnosti poukaz bez náhrady propadá.
  • Poukaz je nepřenosný, může být uplatněn pouze osobou, která je uvedena jako obdarovaný.
  • Poukaz lze uplatnit pouze při rezervaci pobytu přímo u provozovatele Spa & Wellness Hotel Olympia a to buď telefonicky na +420 354 931 111 nebo e-mailem na sales@olympiahotel.eu, kde je nutno předem uvést číslo a hodnotu poukazu.
09 (2).jpg

  • Při rezervaci pobytu přes webové rozhraní www.olympiahotel.eu uveďte do poznámky číslo a hodnotu poukazu, který si přejete na rezervaci uplatnit. Držitel certifikátu je povinen chránit poukaz před ztrátou/zničením či odcizením.
  • Provozovatel neodpovídá za zničení/ztrátu certifikátu a jeho zneužití třetí osobou.
  • V případě ztráty poukazu provozovatel na žádost objednatele vystaví objednateli dárkový poukaz nový za administrační poplatek 500 Kč.
  • Držitel poukazu bere na vědomí, že snahou o využití neplatného či zneplatněného poukazu může naplnit skutkovou podstatu bezdůvodného obohacení, popř. nejméně pokusu trestného činu podvodu podle ust. § 209 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost.
Ideální volba pro každého

Ideální volba pro každého

Vyberte si z naší nabídky pobytů
Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení