Pneumopunktura 1.jpg

Zdravotnické služby

Gerovital – regenerační kúra
Gerovital – regenerační kúra

Gerovital je aplikován injekčně do hýžďového svalu. Obsahem ampule je prokain – lokální anestetikum, vitaminy a rostlinné extrakty. Má pozitivní účinky při mnoha funkčních poruchách závisejících na stárnutí organismu, například při snížené tělesné a duševní výkonnosti, oslabení koncentrace a paměti, omezení reflexní činnosti a reakceschopnosti, oslabení sluchu, či poruchách krevního oběhu.

Gerovital snižuje známky opotřebení a snížení mnoha schopností způsobených stářím a zkracuje dobu rekonvalescence po onemocněních a operacích. Před zahájením aplikací je nutno provést alergický test na předloktí. Každý den je aplikována pouze 1 ampule Gerovitalu. Celková kůra obsahuje 12 aplikací. Délku periody mezi jednotlivými aplikacemi stanovuje lékař.

Délka trvání: 5 minut

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení