Hotel a ubytování v Mariánských Lázních

Ubytování Mariánské Lázně

Půvabné lázeňské parky, nádherné pavilony, kavárny s přátelskou atmosférou, kolonády s romantickým nádechem a velkorysá nabídka ubytování. Mariánské Lázně jsou proslulé po celé Evropě, a to především léčivými minerálními prameny. 

Než se pustíme do informací ohledně ubytování v Mariánských Lázních, zmíníme několik minerálních pramenů, jelikož v nejbližším okolí jich vyvěrá kolem 100 a v samotném městě jsou to desítky minerálních pramenů. 

Ubytování v Mariánských Lázních u pramene

Mezi známé prameny patří Křížový pramen, Ferdinandův pramen, lesní pramen, Rudolfův pramen, Balbínův pramen a další. O pramenech a dalších rekreačních aktivitách se dozvíte na stránkách výlety a vycházky v Mariánských Lázních.

Jak již bylo napsáno výše, v okolí města vyvěrá mnoho minerálních pramenů, které vám mohou pomoci při léčení:

  • Nemoci ledvin a močových cest
  • Nemoci dýchacího ústrojí
  • Nemoci pohybového ústrojí
  • Metabolická onemocnění
  • Gynekologická onemocnění včetně léčby neplodnosti
  • Onkologická onemocnění

Dopřejte svému tělu zdravotní pobyt v Mariánských Lázních

Jaké ubytování zvolit v Mariánských Lázních?

Pokud se chystáte na odpočinek v tomto městě rozprostírajícím se v Karlovarském kraji, nezapomeňte si objednat vhodné ubytování. Jaké možnosti se nabízí?

Co se ubytovacích zařízení týče, Mariánské Lázně nabízí hned několik alternativ. Jestliže preferujete nízkou cenu, poohlédněte se po penzionu. Zajímavé mohou být i nabídky na portálu Airbnb, i když hotelové péči se to nevyrovná. Vysokou úroveň služeb, moderní a útulné prostředí, stejně tak ojedinělou atmosféru poskytnou hotely. Budete se cítit jako v bavlnce, navíc se nemusíte starat o nic ani o stravování, protože většina hotelů poskytuje plnou penzi, případně polopenzi.

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako ubytování Mariánské Lázně, nabídne se vám hned několik různých hotelů. V následujících řádcích vám představíme některé z nich.

Olympia Hotel v Mariánských Lázních

Hotely

Olympia hotel je unikátní a díky své jedinečnosti velmi vyhledávaný. Ubytování si můžete vybrat online zde nebo nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

Může se stát, že kapacity hotelu jsou naplněny a klient nemůže přijet v jiném termínu, v tom případě jsou níže uvedené informace o dalších hotelech. Naším přáním je, aby si návštěvník užil Mariánské Lázně a rád se sem k nám vrátil (ideálně do Olympia hotelu).

 

Lázeňský hotel ROYAL

Panoramatický výhled do lesoparku, služby a medicínská péče pod jednou střechou. Samotný lázeňský hotel ROYAL poskytuje různé procedury, které jsou na evropské úrovni. Součástí hotelu je kavárna s letní terasou. Objektu náleží také zahrada s jezírkem a prostorem pro rehabilitační cvičení.

OREA Spa Hotel Bohemia

Hotel s historickým nádechem stojí nedaleko kolonády s proslulou Zpívající fontánou. Objednat si můžete pokoj, z něhož se otevírá nádherný výhled na město. Součástí hotelu je restaurace a balneo centrum. Užijete si lázeňské a wellness procedury či masáže. I takový vám nabízí Mariánské Lázně hotely.

AXXOS hotel

Jestliže vyhledáváte hotel Mariánské Lázně, jako další se vám nabízí AXXOS hotel, z něhož to máte jen pár kroků ke Zpívající fontáně. Luxusní pokoje, lázně a wellness centrum poskytující zajímavé zážitky, restaurace s domácí i zahraniční kuchyní. AXXOS hotel je ideální volbou i pro vskutku náročné jedince.

 

Buďte v obraze

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás na sociálních sítích