Cs

Jak se stát lázeňským švihákem?

Jak se stát lázeňským švihákem?

Životní styl nefalšovaného lázeňského šviháka nekončí u dokonalého sestřihu, nažehlené košile s dopnutými manžetovými knoflíčky a skvělou pózou před jakýmkoliv objektivem. Šviháctví má od pradávna daleko hlubší význam. Jde spíše o životní filozofii, která vychází z nitra člověka a rozhodně se netýká jen vzhledu. I když ten je u pravého šviháka nesmírně důležitý! 

Takže pokud to chcete zkusit, nestačí se jen hodit do gala. Musíte k tomu něco málo přidat. A právě teď se dozvíte, co máme na mysli. Kdo je to tedy ten švihák?

Švihák je požitkář

A to ne jen tak ledajaký! Nejvíc si libuje v příjemném prostředí bez náznaku spěchu, které mu umožní na chvilku vypnout a jen tak si vychutnávat atmosféru každého okamžiku. Nejlépe na terásce či v komfortním kočáře taženým koňmi, s lázeňskou oplatkou v ruce za usrkávání z šálku kávy, nebo keramického pítka. 

Švihák rád relaxuje

I promenáda někdy čelí průtrži mračen. To ale švihákovi vůbec nevadí, velmi rád stráví odpoledne, nebo celý den v sauně, v bazénu, nebo na lehátku při příjemné masáži. Důležité je, aby si to patřičně užil!

Švihák je elegán

Takže se umí oháknout a vhodně ve svém lázeňském outfitu i vystupovat. Šviháci starší generace bývají vyzbrojeni i hůlkou, která jim krom dodání šmrncu slouží jako nástroj zajišťující lepší odpich při delších procházkách.

Švihák je gentleman

A proto má vybrané způsoby. Na kolonádě i mimo ni rád pozdraví kolemjdoucí a věnuje jim příjemný úsměv. Dámě rád umožní stát při zpěvu fontány v první řadě a podřídí se jí i u večeře při výběru vína.

Švihák rád do přírody

Když se švihák zrovna neproducíruje po lázeňské promenádě, rád vyrazí na delší výlet do přírody. Samozřejmě, že vždy v jeho náprsní kapse třímá keramické pítko, které je připraven vytáhnout pokaždé, narazí-li na některý z mariánskolázeňských pramenů.

Troufnete si také stát se lázeňským švihákem? Tak si račte rezervovat svůj pobyt. Těšíme se na vás!

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line