Cs

Jaro se blíží…

Jak zatočit se zimní únavou?

Také patříte mezi ty, kteří preferují spíše teplejší počasí a letošní dlouhá zima se svými mlhavými rány a brzkým stmíváním už vás unavuje? Pak je tenhle článek právě pro vás! Napovíme vám, jak si dopřát pořádnou vzpruhu a jak se zimní únavou řádně zatočit.

Ovocné koktejly

Pomeranče, mandarinky, grep, citron, ananas nebo třeba kiwi, namixujte si svou vitamínovou bombu přesně podle vaší chuti. I formu necháme na vás. Pokud byste ale přeci jenom toužili po špetce inspirace, jednu takovou pro vás máme. Rozmixujte dva oloupané a nakrájené pomeranče, přidejte grep, půlku citronu a banán, a to celé zalijte bílým jogurtem. Na závěr můžete pro výraznější chuť nastrouhat ještě kousek zázvoru. Nebo přijďte na náš lobby bar...

* Saunování
Pokud pátráte po něčem, co vás opravdu probere, spolehněte se na finskou saunu. Nejen, že posílí obranyschopnost vašeho organismu, ale je i prostředkem k postupnému otužování. To jde ruku v ruce se zlepšením vaší kondičky a větší zásobou energie. Navíc při ní přijdete na úplně jiné myšlenky. Tak proč ji nezkusit, a co třeba rovnou u nás? Klikněte prosím zde a podívejte se na naše sauny.

* Masáž

O tom není třeba polemizovat, kdo už někdy nějakou masáž vyzkoušel, navěky se do této formy relaxace zamiloval. I když vám některé praktiky, především ty z režie thajských masérek, přišly lehce drsné, na konci masáže jste se však cítili jako znovuzrození. Ztuhlé svaly povolily a energie bylo rázem na rozdávání. Poslouchá se to skvěle? Přijeďte si to vyzkoušet na vlastní kůži. Klikněte prosím zde a podívejte se na naše úžasné masáže.

* Kouzelný spánek

Neboli power-napping je speciální forma mikrospánku, díky které získáte stejně energie, jako byste spali hodinu. V čem to tedy tkví? V tom, že usnete jen nakrátko a procitnete dříve, než se stihnete dostat do hlubokého spánku. Této metodě se jinak říká metoda klíčů, které pro vás de facto plní funkci budíku. Stačí se pohodlně uvelebit na pohovce a v jedné ruce natažené přes hranu nočního stolku třímat svazek klíčů. A samozřejmě usnout. Jakmile klíče dopadnou na zem, probudí vás to. I po tak krátkém spánku se však budete cítit svěží a plní energie. 

Jestli jsme vás alespoň jedním z našich tipů inspirovali, máme obrovskou radost. Na druhou stranu je nám naprosto jasné, že ne všechny tipy jsou proveditelné z pohodlí vašeho domova. Některé dokonce vyžadují i odbornou péči. A právě proto jsme tu pro vás my. Na vás je jen vybrat si z naší pestré nabídky relaxačních procedur. 

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line