THEATRE ELECTRIQUE PART IV: JAKUB VRBÍK, MATĚJ SLÁMA

Lukoprenium 1522
4 min
Hororem inspirovaný postup práce výroby jednoho člověka.

PERUN, bůh bouřky a deště
9 min

Nebývale vyvedená transmogrifikace (Unprecedentely done transmogrification)
10 min
Dva zkoumané subjekty z Paleontologického ústavu „Člověk a moře“ jsou stále na útěku. Rekapitulace pro zbývající posluchače. Na první pohled mohou nápadně připomínat ženy…

O Noře (About Nora)
34 min
Film je portrétem mladé, přibližně pětadvacetileté Nory. Ta měla pocit, že jí v životě něco chybí, že by potřebovala zažít něco extrémního. Východisko z tohoto ponurého duševního rozpoložení jí nakonec nabídne její přítel Erik. Jednoho všedního dne jí přehodí přes hlavu pytel, sváže ji, naloží do kufru auta a zaživa pohřbí v improvizované rakvi. A to je teprve začátek.

Dveře 8090 (Doors 8090)
6 min
Hororově laděný příběh vypráví o úsměvné posedlosti lidských bytostí, ignorujících za každou cenu nesmyslnost svého bytí. Věří v nutnost a nevyhnutelnost svého počínání. Dokonce ani smrt jim nedokáže zavřít oči a přinutit je k věčnému odpočinku. Jsou hnáni neumírající touhou, která je nutí za každou cenu dokončit svůj úkol. Jedině tak můžou dosáhnout klidného odpočinku, ať už se nám jejich poslání může zdát jakkoliv nesmyslné.

Tanec sv. Víta (Danse Macabre)
10 min
Taneční záchvat, to je nekontrolovaný tělesný pohyb, mánie, klepot, dupot. Je to tělesný pohyb, který je tak silný, že se jím sama oběť usmrtí. Mystifikační dokument o fenoménu tanečních morů, které se odehrávaly v 15. století.

Ajznboňák F 30.2 (Red Cap F 30.2)
14 min
Blízká budoucnost, vyhořelé společenství trosek a člověk, který sní o obyčejném fádním životě… Nebo nenaplněný ajznboňák, který sní o životě v akčním světě. Představy a rybička splývají v jedno.


Od: 30.08.2020, 15:00 hod. ( neděle )
Do: 30.08.2020, 23:59 hod. ( neděle )

Hotel Polonia, Hlavní 50/34, Mariánské lázně
Zobrazit na mapě

info@marienbadfilmfestival.com
+420 606 266 714

Buďte v obraze

Zajímá vás, co se u nás děje nového?

Olympia ****
Spa & Wellness Hotel

Ruská 88/8
353 01   Mariánské Lázně
Česká republika