Detoxikační zábal plosky nohou

T08

Vyzkoušejte naší unikátní novinku se sladkovodní řasou Chlorellou. Jedná se o silně detoxikační produkt, který odstraňuje škodlivé látky z těla a navozuje svým obsahem vitamínů a minerálů naprostou harmonii v souladu s přírodou. Detoxikační zábal zahajuje příjemná masáž plosek nohou rozdrcenými tabletami Chlorelly, kdy se Vám prokrví pokožka, která je následně dokonale připravena vstřebávat veškeré důležité látky obsažené v této řase.
Po masáži následuje zábal, který Vaše chodidla uvolní a nabudí novou energií. Chlorella je vysoce obohacená chlorofylem, proto má i výraznou zelenou barvu, buďte prosím shovívaví k možnému jemnému zabarvení pokožky, které ale pomůže odstranit lázeň nohou, kterou je tato procedura zakončena.

Sladkovodní řasu Chlorellu si můžete zakoupit i na naší balneorecepci a užívat v pohodlí Vašeho domova formou tablet. Tato řasa kromě detoxikace organismu, zrychluje energetický metabolismus, podporuje střevní mikroflóru, posiluje imunitní systém a podporuje krvetvorbu. Ideální kombinací je užívání tablet Chlorelly a mladého ječmene, který je u nás také k dispozici.

Informace pro hosty:

  • Na proceduru přijďte prosím v županu.
  • Celková doba procedury je 25 minut / 686 CZK
×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line