Infrasauna (15 minut ) ***

Infrasauna má blahodárné účinky na zdraví a především účinkuje preventivně. Pravidelná návštěva infrasauny posiluje obranyschopnost našeho těla a patří k nejlepším zbraním v boji s chřipkou a nachlazením. Infrasauna má kromě prevence další pozitivní účinky – navození pocitu euforie, prokrvení a očistu pokožky, potlačení akné, svalovou relaxaci, uvolnění dechu, celkové osvěžení a také redukci váhy. 

Infrasauna není vhodná pro osoby se srdečními chorobami, popřípadě osoby s kolísavým krevním tlakem. 

V infračervené prohřívací kabině jsou umístěny speciální zářiče. Teplota se zde pohybuje od 40 – 60°C. Pocení je intenzivnější, neboť infračervené záření proniká hluboko do tkání. Z toho důvodu není třeba opakovat cyklus prohřátí a zchlazení jako v sauně finské.

Zábalové prostěradlo do sauny obdržíte na balneorecepci.

Před saunováním odložíme veškerý oděv, ve sprše je třeba se důkladně omýt. Před vstupem do sauny je nutné se pečlivě osušit, abychom nezvyšovali vlhkost v sauně samé.

Celou proceduru saunování je dobré zakončit alespoň 15ti minutovým pobytem v relaxační místnosti. Sauna je součástí regenerační procedury, proto je třeba nezapomenou na doplňování tekutin (v žádném případě nepít v době saunování tvrdý alkohol).

Po saunování doporučujeme absolvovat nějakou z mnoha druhů masáží, které Hotel Olympia nabízí.

Informace pro hosty:

Na proceduru přijďte prosím v županu. 

Celková délka procedury je 15 minut / 275,- CZK 

PROCEDURA OZNAČENA *** je zahrnuta do programu lázeňských léčebných pobytů.

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line