Podmínky uplatnění dárkového poukazu

Dárkový poukaz opravňuje jeho držitele – obdarovaného, který dárkový poukaz obdrží k uplatnění hodnoty poukazu na jakoukoliv službu z nabídky hotelu SPA Hotel Olympia a to dle vlastního výběru (ubytování nebo pobytový balíček, služby v hotel v průběhu pobytu) v termínu, který si sám vybere. V případě, že vybraný pobyt bude za vyšší cenu, než je hodnota poukazu, obdarovaný rozdíl doplatí přímo u poskytovatele. Dárkový poukaz lze uplatnit na pobyt do 1 roku od vystavení. Po uplynutí data platnosti poukaz bez náhrady propadá. Poukaz je nepřenosný, může být uplatněn pouze osobou, která je uvedena jako obdarovaný.

Poukaz lze uplatnit pouze při rezervaci pobytu přímo u provozovatele Spa Hotel Olympia a to buď telefonicky na +420 354 931 111 nebo emailem na sales@olympiahotel.eu, kde je nutno předem uvést číslo a hodnotu poukazu. Při rezervaci pobytu přes webové rozhraní www.olympiahotel.eu uveďte do poznámky číslo a hodnotu poukazu, který si přejete na rezervaci uplatnit.

Držitel certifikátu je povinen chránit poukaz před ztrátou/zničením či odcizením. Provozovatel neodpovídá za zničení/ztrátu certifikátu a jeho zneužití třetí osobou.

V případě ztráty poukazu provozovatel na žádost objednatele vystaví objednateli dárkový poukaz nový za administrační poplatek 500 Kč.

Držitel poukazu bere na vědomí, že snahou o využití neplatného či zneplatněného poukazu může naplnit skutkovou podstatu bezdůvodného obohacení, popř. nejméně pokusu trestného činu podvodu podle ust. § 209 zákona č. 40/2009 Sb., trestního zákoníku, ve znění pozdějších předpisů.

Dárkový poukaz nelze vyměnit za hotovost.

Buďte v obraze

Zajímá vás, co je u nás nového?

Sledujte nás na sociálních sítích