Cs

Romantika v Mariánkách

Romantika v Mariánkách

Přemýšleli jste už nad tím, jak 14. února dáte svému milovanému či milované najevo, co pro vás znamená? Že na Valentýna nevěříte? Nevadí, trocha pozornosti jen tak přece taky není na škodu.

Procházka do přírody nebo výlet po okolí, odpolední relaxace ve vířivce a navrch výtečná večeře? Především ale čas jen pro vás dva!

Kam vyrazit na výlet?

Na Kladskou. Jde o národní přírodní rezervaci, která se nachází v srdci Slavkovského lesa. Zajímavé na ní je především to, že je kompletně tvořena rašelinou, která se mimochodem používá k léčebným účelům . Vám nabídne příjemnou procházku lesem kolem kladského rybníku.

Pokud jste spíš na kulturní památky, v Mariánkách je najdete všechny pěkně pohromadě. A co, že by se vám klidně vešly do kufru od auta. Nedaleko golfové hřiště se totiž rozprostírá Park Boheminium, který skýtá více než padesát miniatur významných stavebních památek z celé české kotliny. Do parku se dostanete pěšky, ale i kabinkovou lanovkou.

Od věci rozhodně není ani den strávený ve městě. Je toho totiž docela dost, co si v Mariánkách můžete prohlédnout. Ideální je projížďka kočárem křížem krážem s mariánskolázeňskou oplatkou v ruce. A nezapomeňte na zpívající fontánu!

Dokonalý odpočinek

Kde jinde než na masáži? Nechte se hýčkat, ale opravdu, teď je ta správná chvíle. Váš protějšek čekající ve vířivce vám to určitě rád odpustí. Do sauny po bazénu už můžete jít zase jako pár. 

Labužnický zážitek na závěr

Oblečte si něco šmrncovního, tenhle večer bude totiž stát za to! Usaďte se u nás v Sophii nebo v Athéně a zbytek nechte na nás. Naše nabídka je velmi pestrá, na chuť si přijdete jako milovník steaků i francouzské či italské kuchyně. S výběrem vína si hlavu lámat nemusíte, vyznáme se, a proto už teď víme, že vám bude chutnat!   

Vlastně si hlavu nelamte vůbec s ničím, všechno už jsme pro vás totiž nachystali v našem balíčku. Rezervovat si jej můžete přímo tady.

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line