IMG_5571_upr-min.jpg

Pečujeme o váš zevnějšek

13-min.jpg

Regenerační ošetření obličeje

Vaše pleť si zaslouží energii a vitalitu. Proto se v rámci regeneračního ošetření pleti se zabýváme vším od povrchové čištění, masáží, až po vyživující masky následované závěrečným krémem.

IMG_5671_upr copy-min.jpg

Spa Manikúra & Pedikúra

Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy si zaslouží, aby o ně bylo pečováno. A nejde jen o estetický dojem, ale především o jejich zdraví. Proto vám vaše ruce a nohy nejen zkrášlíme, ale také preventivně ošetříme.

Dopřejte si profesionální ošetření těchto partií během vašeho pobytu ve Spa & Wellness Hotelu Olympia. Na manikúru a pedikúru používáme pouze a jen kvalitní produkty nejlepších českých a zahraničních značek.

C6-min.jpg

Estetická terapie

Cítit se dobře ve svém těle je půl zdraví. Estetická terapie vám k tomu pomůže. V rámci ní si u nás můžete nechat omladit pleť, začít léčbu celulitidy nebo zredukovat břišní tuk.

RSN_3169-scaled-3.jpg

Korektivní dermatologie

Ať chcete, nebo ne, s přibývajícím věkem ztrácí vaše pokožka elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky. Díky korektivní dermatologii můžete tento proces zpomalit, nebo ho na čas úplně potlačit.

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení