Standardní dvoulůžkový pokoj 1.jpgJunior Suite 5.jpgStandardní dvoulůžkový pokoj 2.jpgJunior Suite 1.jpgJunior Suite 4.jpgJunior Suite 2.jpgLuxury Suite 3.jpgLuxury Suite 2.jpgLuxury Suite 1.jpgLuxury Suite 5.jpgSuperior Suite 4.jpgSuperior Suite 1.jpgSuperior Suite 5.jpg

POKOJE

Double Comfort

Double Comfort

Příjemné chvíle odpočinku. Elegantní pokoj pro dvě osoby o velikosti 25 metrů čtverečních. Kromě ložnice a koupelny oceníte prostornou šatní skříň v předsíni. Spa&Wellness Hotel Olympia nabízí také bezbariérový pokoj. Nemusíte se obávat, koupelna se sprchou i WC je uzpůsobena tak, abyste se...
Cena od: 1 250 CZK
Junior Suite

Junior Suite

Udělejte si pohodlí a užívejte si prostoru, i když zrovna neležíte v posteli. Zabydlete se, buďte jako doma. Junior suite pro dvě osoby o velikosti 36 metrů čtverečních nabízí prostorný pokoj s velkou postelí a posezením.
Cena od: 1 750 CZK
Superior Suite

Superior Suite

Jistota vydatného a nerušeného spánku. Napusťte si horkou vanu, naordinujte si hodiny vydatného spánku  v suite pro dvě osoby o rozloze 49 metrů čtverečních. Superior suite se skládá z obývacího pokoje, samostatné ložnice, komfortní koupelny a oddělené předsíně s velkou šatní skříní.
Cena od: 2 050 CZK
Luxury Suite

Luxury Suite

Užijte si luxus prostoru a sledujte z pohodlí pomalé tempo lázeňského života. Luxusní suite pro dvě osoby o rozloze 50 metrů čtverečních. Skládá se z komfortního obývacího pokoje se třemi francouzskými okny a prostorné samostatné ložnice, koupelny a oddělené předsíně s velkou šatní skříní.
Cena od: 2 050 CZK
Royal Suite

Royal Suite

Udělejte si pohodlí v křesle pod střešní věží a věnujte se svojí oblíbené knížce. Opravdu královská suite pro dvě osoby o rozloze 74 metrů čtverečních. Skládá se z pohodlného obývacího pokoje s vlastní střešní věží a samostatné ložnice, prostorné koupelny a oddělené předsíně s velkou šatní skříní.
Cena od: 3 050 CZK
Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nechte se hýčkat
a vyberte si z naší bohaté nabídky procedur

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení