JPrerovsky_Hotel Olympia_Koupel s růží_16A9137.jpg

JPrerovsky_Hotel Olympia_Fyzioterapie_16A8286.jpg

Fyzioterapie

Pro pohyb bez bolesti. Fyzioterapie pod vedením našich odborníků zahrnuje nejrůznější specifické ruční terapie včetně vnější aplikace léčivých prostředků k obnovení, zlepšení nebo zachování pohyblivosti a funkcí vašeho těla.

IMG_5394_upr-min.jpg

Hydroterapie

Když voda léčí. Při koupeli si náramně odpočinete a zbavíte se stresu. Kromě detoxikace organismu zmírňuje koupel bolesti kloubů a napomáhá látkové výměmě a krevnímu oběhu. Také působí proti celulitidě a podporuje hubnutí.

JPrerovsky_Hotel Olympia_Inhalace_16A8801.jpg

Inhalační terapie

Inhalační terapii využíváme při léčbě chronických onemocnění dýchacího ústrojí. Při inhalaci pronikají kapičky léčebné látky ústní dutinou do průdušnice, průdušek, a odtud přímo do plicních sklípků.

JPrerovsky_Hotel Olympia_Massage_16A7794.jpg

Zdravotní masáže

Utahané tělo je potřeba zklidnit, zrelaxovat a nalít do něj novou dávku energie. Především vaše ztuhlé klouby a unavené svaly masáž velmi ocení.

Magnet 1.jpg

Přístrojová terapie

Využíváme přístrojovou terapii, která je vhodná pro vyhledávání a odstraňování reflexních spoušťových bodů, posttraumatické, revmatické nebo artrotické bolesti.

JPrerovsky_Hotel Olympia_Přírodní slatinný zábal_16A9008.jpg

Termoterapie

Termoterapie je metodou terapie, při které do vašeho organismu teplo buď přidáváme nebo ho z něj odebíráme. Je vhodná především k posílení organismu a k tlumení chronické nebo akutní bolesti.

JPrerovsky_Hotel Olympia_Ultrazvuk_16A9199.jpg

Zdravotnické služby

Rádi vám sjednáme schůzku s naším lékařem, se kterým společně navrhneme, co vašemu tělu chybí a co vám uleví od bolesti.

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení