JPrerovsky_Hotel Olympia_Bazen_16A1222.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Sauna_Mistnost_16A1054.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Sauna_16A1160.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Waiting Room Procedury_16A1506.jpgWellness_2.jpg21 (2).jpgRSN_2942.jpgRSN_2903.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Massage_16A7794.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Koupel s růží_16A9137.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Sauna_Mistnost_16A1048.jpgJPrerovsky_Hotel Olympia_Bazen_16A1413.jpg

POBYTY

Hotelový pobyt s neomezeným vstupem do wellness

Hotelový pobyt s neomezeným vstupem do wellness

Hotelové pobyty

Poznejte Mariánské Lázně a využijte jedinečnou nabídku pobytu s neomezeným vstupem do wellness a bonusovou slevou -25% na procedury dle Vašeho výběru.

Nechte se hýčkat

Nechte se hýčkat

Wellness pobyty

Naplánujte si wellness pobyt, který si opravdu zasloužíte! Vyberte ze široké nabídky wellness balíčků Spa&Wellness Hotelu Olympia v Mariánských Lázních.

Vše pro vaše zdraví

Vše pro vaše zdraví

Lázeňské pobyty

Odpočinkem ke zdraví. Dopřejte si lázeňský pobyt a nechte na své tělo působit účinky blahodárných přírodních zdrojů, které Mariánské Lázně nabízí.

Podzimní sleva -15 % na lázeňské pobyty
Platí do 19.12. 2022

Podzimní sleva -15 % na lázeňské pobyty

Užijte si podzimní pohodu v Olympii! Rádi vám nabídneme slevu 15% na lázeňské pobyty od 6 nocí!

Jak na to? V rezervačním formuláři zadejte promo kód: LAZNE15 a automaticky vám bude odečtena sleva - 15 %.

Akce platí na lázeňské pobyty od 1.10. do 19.12. 2022.

 

Příspěvek až 8.000 Kč na pobyt pro zdravotníky.
Lázně pro zdravotníky

Příspěvek až 8.000 Kč na pobyt pro zdravotníky.

Mimořádný dotační program pro zdravotníky pokračuje!

Přijeďte k nám načerpat novou energii po náročném období. Vše vyřídíme za vás! Jak čerpat příspěvek zjistíte na stránce Lázně s příspěvkem pro zdravotníky. 

Využijte příspěvek FKSP
FKSP

Využijte příspěvek FKSP

Využijte příspěvek zaměstnavatele z Fondu kulturních a sociálních potřeb!

Vyplňte rezervační formulář a do poznámky napište fakturační údaje vašeho zaměstnavatele nebo kontaktujte naše obchodní  oddělení.

Rádi vystavíme na váš pobyt zálohovou fakturu se splatností 14 dní před příjezdem a o průběhu přijetí platby vás budeme informovat.

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení