Opatření hotelu proti šíření COVID-19

Milí klienti a hoteloví hosté,
vaše bezpečí a bezpečí našeho personálu je pro nás tím nejdůležitějším. Proto jsme se v souvislosti se současnou situací rozhodli zaujmout a dodržovat určitá preventivní opatření, která však nijak neovlivní váš komfort a kvalitu našich služeb.

  • PRAVIDELNÁ DEZINFEKCE SPOLEČNÝCH PROSTORŮ – všechny veřejné prostory pravidelně dezinfikujeme. Místa, kde není možné zcela eliminovat jakýkoliv fyzický kontakt jsme vybavili dezinfekčním gelem. Ve spoluprací s odborníky a profesionály jsme identifikovali veškerá místa, která jsou nejfrekventovanější z hlediska lidského dotyku. Těmto prostorům věnujeme obzvláště zvýšenou pozornost.
  • PRAVIDELNÁ DEZINFEKCE  POKOJŮ -pokoje důkladně dezinfikujeme. Před ubytováním každého hosta dezinfikujeme všechny kontaktní plochy, koupelny, toalety a předměty, které naši hosté využívají.
  • PROŠKOLENÝ A PROVĚŘENÝ PERSONÁL – veškerý náš personál má platnou zdravotní prohlídku a je způsobilý pro práci v hotelu. Zároveň je pečlivě proškolen ve věci dodržování veškerých preventivních opatření. Je samozřejmostí, že celý náš gastro tým má platný zdravotní průkaz opravňující ho pro práci v gastronomickém provozu.
  • ROUŠKY A DEZINFEKCE K DISPOZICI V HOTELU – na vyžádaní pro vás na hotelové recepci máme k dispozici jednorázové roušky. Dezinfekce je k dispozici u vstupů do všech společných prostor.
  • ZRUŠENÍ REZERVACE ZDARMA – chápeme, že v současnosti nelze něco plánovat a situace se mění každým dnem. Proto je Vaše rezervace flexibilní, můžete ji zrušit až 2 dny před nástupem. V případě jakýchkoliv nepředvídaných změn, lze rezervaci zdarma přesunout na jiný termín, nebo zrušit.

Děkujeme za pochopení a podporu a věříme, že se brzy shledáme v našem hotelu,

Tým Spa Hotelu Olympia****