DSC09228.jpg

Práce v hotelnictví – volné pracovní pozice

3.png

Front office manager / vedoucí recepce

Chcete pracovat v moderním spa & wellness hotelu, který je na trhu téměř 20 let a je ryze v českých rukou? V hotelu, který se nachází v centru Mariánských Lázních, s výhledem na lázeňskou kolonádu, obklopený krásnou přírodou? Toužíte po fajn týmu lidí, chcete si prohloubit svoji praxi v oblasti hotelnictví? Do naše týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici FRONT OFFICE MANAGER / VEDOUCÍ RECEPCE 

RSN_3121.jpg

Vrchní číšník / vrchní servírka

 Chcete pracovat v moderním spa & wellness hotelu, který je na trhu téměř 20 let a je ryze v českých rukou? V hotelu, který se nachází v centru Mariánských Lázních, s výhledem na lázeňskou kolonádu, obklopený krásnou přírodou? Toužíte po fajn týmu lidí, chcete si prohloubit svoji praxi v oblasti hotelnictví? Do naše týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici VRCHNÍ SERVÍRKA / VRCHNÍ ČÍŠNÍK 

3.png

Denní recepční

Hlavní náplní pozice je zajištění služeb spojených s příjezdem, ubytováním a odjezdem hostů, příprava podkladů, zajištění dalších služeb dle přání hostů.

2.png

Noční recepční

Hlavní náplní pozice je zajištění služeb spojených s přípravou podkladů pro denní recepci a zajištění dalších služeb dle přání hostů.

Pozice je vhodná pro absolventy.

21.png

Fyzioterapeut/ka

Hlavní náplní pozice je zajištění odborných léčebných služeb směrem k hostům (provádění odborných fyzioterapeutických technik a rehabilitace a dalších vybraných procedur dle odborné kvalifikace a portfolia hotelu).

massage-2768833_1920.jpg

Masér/ka

Hlavní náplní pozice je zajištění odborných léčebných služeb směrem k hostům (provádění masáží – léčebných a relaxačních a dalších vybraných procedur dle odborné kvalifikace a portfolia hotelu).

2222.png

Lázeňská / lázeňský

Do našeho týmu Spa & Wellness Hotelu Olympia hledáme kolegyni / kolegu na pozici LÁZEŇSKÁ / LÁZEŇSKÝ. 

Hlavní náplní pozice je provádění jednotlivých odborných úkonů dle medikace lékaře a  dodržování hygienických zásad, pravidelného úklidu a péče o materiálně-technické vybavení.

Bližší informace rádi sdělíme při osobním pohovoru.

KONTAKTUJTE NÁS:

Helena Šišková

tel.: +420 724 573 011

e-mail: h.siskova@olympiahotel.eu

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení