massage-2768833_1920.jpg

Masér/ka

Hlavní náplní pozice je zajištění odborných léčebných služeb směrem k hostům (provádění masáží – léčebných a relaxačních a dalších vybraných procedur dle odborné kvalifikace a portfolia hotelu).

21.png

Fyzioterapeut/ka

Hlavní náplní pozice je zajištění odborných léčebných služeb směrem k hostům (provádění odborných fyzioterapeutických technik a rehabilitace a dalších vybraných procedur dle odborné kvalifikace a portfolia hotelu).

2.png

Noční recepční

Hlavní náplní pozice je zajištění služeb spojených s přípravou podkladů pro denní recepci a zajištění dalších služeb dle přání hostů.

Pozice je vhodná pro absolventy.

11.png

Zdravotní sestra/bratr

Hlavní náplní pozice je zajištění odborných služeb spojených s příjmem hostů, vedením zdravotnické dokumentace a provádění odborných zdravotnických služeb a vybraných procedur dle odborné kvalifikace a portfolia hotelu.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Bližší informace rádi sdělíme při osobním pohovoru.

KONTAKTUJTE NÁS:

Helena Šišková

tel.: +420 724 573 011

e-mail: h.siskova@olympiahotel.eu

Speciální nabídky

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení