Cs

Spa & Wellness

PÉČE O TĚLO I DUŠI, OBOJÍ NALEZNETE V NAŠEM ROZSÁHLÉM Spa & Wellness

Spa & Wellness Hotelu Olympia**** se nachází v prvním patře hotelu, na ploše téměř 700 čtverečních metrů. Služby Spa může klient Hotelu Olympia**** využívat sedm dní v týdnu od 7 do 21 hodin.

Pokud se rozhodnete pro vlastní výběr procedur, může si tyto objednat osobně na spa-recepci hotelu. Odborný personál Spa Centra, lékaři i terapeuti  Vám ochotně poradí při jejich volbě.

Speciální SPA BALÍČKY jsou sestavovány lékařem a vychází z aktuálního zdravotního stavu a potřeb klienta. V rámci programu je využíváno velké množství přírodních produktů, které jsou pro Mariánské Lázně charakteristické. Minerální vody, slatinné zábaly a koupele, aplikace plynů a peloidů. Čtyři desítky přírodních léčivých pramenů, vyvěrající plyny a ložiska slatiny se zde používají na léčení onemocnění ledvin, močových cest, nervových chorob, nemocí dýchacích a pohybových ústrojí.

Spa balíčky jsou zaměřeny již pro konkrétní typ klienta. Struktura balíčků je koncipována tak, aby uspokojila nejrozmanitější potřeby klientů Spa Hotelu Olympia****.

Doporučujeme:

Kontakt spa-recepce:

Tel: 354 931 851, Fax: 354 931 150, E-mail: balneo@olympiahotel.eu 

Služby a procedury z nabídky Spa Centra Hotelu Olympia**** si můžete objednat i z domova a jejich čerpání tak přizpůsobit Vašemu časovému plánu v době pobytu. Pracovníci spa-recepce jsou Vám za tímto účelem k dispozici sedm dní v týdnu od 8 do 20 hodin.

×
Cs Česky En English De Deutsch Ru По-Русски
×
Zjistěte cenu on-line